joomla templates top joomla templates template joomla

Webműhely 1 (2010-2015)

Már 30 tagja van egyesületünk WebKlubjának

on . Beküldve: Webműhely 1

Az Elmacon kft és Tóth László egyéni vállalkozó csatlakozásával 30-ra nőtt a Műhely Egyesület WebKlubjának tagsága.

A WebKlub keretében jelenleg 12 egyesület számára biztosítunk ingyen tárhelyet és honlapfejlesztéssel kapcsolatos szaktanácsadást. A program anyagi hátterét a klub 18 vállalkozása biztosítja, akik ugyanezért a szolgáltatásért tagdíjat fizetnek. Hamarosan számukra is kedveskedni szeretnénk. Az egyesületünk által működtetett www.gyergyoiturizmus.ro oldalon ingyen reklámozási lehetőséget biztosítunk majd klubtagjainknak, ezáltal is támogatva online jelenlétüket és tevékenységeiket.

A WebKlub jelenlegi tagjai:

Agro-Milk kft, Borzont kft, Elmacon kft, Erdélyi Fa kft, Taxus kft, FrigoMix kft, Esély Alapítvány, Csiky Kert Egyesület, Gyergyói Cukorbetegek Egyesülete, Főnix Daganatos Betegekért Egyesület, Romániai Lipicai Lótenyésztők Egyesülete, CrazyBoys minifoci csapat, Progym Sport Klub, Free afFair Sportegyesület, Gyergyó Terület Ifjúsági Tanácsa, Szent Miklós Plébánia, Szent István Plébánia, Tóth László E.V., Török Csaba E.V., Gumiramis kft, Karpaten Milk kft, dr. Székely Zsolt Fogászati Rendelője, Kobezol kft, GKL Consulting Group kft, Egyesület a Gyergyói Ifjúsági Központért, Bajkó Nándor E.V., Aktiv Plus kft, Eurojob and Business kft, Topcalc kft, Verkauf Impex kft.

Tags: Webklub

Küldetésünk

A „MŰHELY" Egyesület alapvető célja, hogy elősegítse a Gyergyói térség helyi közösségeinek társadalmi-gazdasági fejlődését a fenntartható fejlődés elvei alapján. Ennek érdekében a szociális, gazdasági, turisztikai, környezetvédelmi, oktatási, ifjúsági és sport valamint civil-szervezeti téren valósít meg tevékenységeket.

Kapcsolat

535500 Gyergyószentmiklós,
Bucsin negyed 12/B/32
Tel: 0740.05.36.04
e-mail: office@muhely.eu